Pneumaatilised käsipakkeriistad


SIGNODE PNSC-II on pneumaatiline kombineeritud tööriist kumera pinnaga toodete sidumiseks „Push“-tüüpi pakkelukkudega. See on enimmüüdud tööriist kogu ITW SIGNODE ajaloo jooksul. Vaatamata 4,3 kg kaalule on see väga võimas ja lihtsalt kahe nupuga juhitav tööriist. Tööriista peamiselt kuluvate detailide (pingutusratta ja vastuse vahetus) on teostatav 60 sekundi jooksul tänu hästi läbimõeldud konstruktsioonile. Kõik kulumist ja vigastust kartvad korpuse osad on kaetud eriteras- kattega. Kuna PNSC-II on erakordselt kerge ja lihtsalt käsitletav, vähendab see operaatori koormust ja tõstab tootmise efektiivsust. Maksimaalne pingutusjõud on 2950 või 4540 N. Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 13, 16, 19 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,63 mm. Pakkelukud: vastavalt SIGNODE 12 PNSC, 58 PNSC ja 34 PNSC.

Loe kirjandust  – PNSC-II


SIGNODE PRHM-34 on pneumaatiline kombineeritud tööriist suuregabariidiliste ja raskete toodete sidumiseks „push“-tüüpi pakkelukkudega. Sellega on võimalik pakkida nii tasapinnalisi kui ka kumerapinnalisi tooteid. Toote uudne konstruktsioon tagab 100% lindi ühendamise pakkelukuga. Kuluvad elemendid on kergesti ligipääsetavad ja nende vahetus võtab aega ka algajal teenindajal vaid mõned minutid. Seade on väga vastupidav. Töökindluse ning ohutuse suurendamiseks on lukustusmehhanism ja pneumo-ühendusvoolikud kaetud teraskorpusega vältimaks juhuslikke vigastusi. Maksimaalne pingutusjõud on kuni 7500 N. Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 19 mm, soovitavalt SIGNODE Magnus paksusega kuni 0,80 mm. Pakkelukud: SIGNODE PNSC

Loe kirjandust PRHM


SIGNODE PRHR on statsionaarne pneumaatiline kombineeritud tööriist suuregabariidiliste ja raskete toodete sidumiseks 32 mm pakkelindiga ja 114P „push“- tüüpi pakkelukkudega. Kuna selliseid tööriistu kasutatakse enamasti rasketööstuse pakkeliinidel, on seadme konstruktsioon eriti vastupidav. Selles kasutatakse uusi vaiksemaid ja võimsamaid pneumomootoreid, mis garanteerivad stabiilse ja tootele vastava sidumise. Kuluvad osad on lihtsalt juurdepääsetavad ning nende vahetamine ei tekita probleemi ka spetsiaalsete oskusteta inimesel. Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 19, 25, 32 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,80 mm. Pakkelukud: SIGNODE PNSC.

Loe kirjandust  – PRHR


Suure gabariidiga ja raskete toodete sidumiseks on võimalik kasutada ka lihtsamat, kuid veelgi võimsamat kahest osast – lindi pingutajast ja pakkeluku sulgejast koosnevat pneumaatilist SIGNODE PN2-114 jaSIGNODE RCNS2 tööriistakomplekti. Suletud kontuuriga pakkelukk asetatakse lindile, lint viiakse ümber toote ja selle vaba ots viiakse uuesti läbi luku ning lindi ots murtakse 180º. Pakkelint pingutatakse vastavalt vajadusele PN2-114 pingutajaga ja jäetakse tõmbepositsiooni hoidma. Peale seda suletakse pakkelukk RCNS2. Peale luku läbi- hammustamist on sidumine lõpetatud ja pingutaja võib vabastada. Selline meetod on välja töötatud keskmise intensiivsuse, kuid suurte ja massiivsete toodete sidumiseks. Kogu protsess on visuaalselt hästi jälgitav ning sidumisvea korral on võimalik seda ohutult korrata. Selle komplekti analoogi on rasketööstuses kasutatud üle 25 aasta. Viimases mudelis on kasutusel uusim ja võimsaim tehnoloogia, mis garanteerib veelgi kiirema pakketsükli, ergonoomia, ohutuse ning kasutusmugavuse kaudu Teie pakkijate tööviljakuse tõusu.

Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 19, 25, 32 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,80 mm. Pakkelukud: SIGNODE 114P, 114OF

Loe kirjandust – PN2-114
Loe kirjandust  – RCNS2


SIGNODE SLP on pneumaatiline, kombineeritud, lukkudeta teraslindi sidumise seade. Selles on ühendatud nii pakkelindi pingutamine, lukustamine kui ka lõikamine. Meie kliendid on soovinud väikest, võimsat, kaalult kerget ja lihtsalt kasutatavat pneumaatilist tööriista. SIGNODE SLP on tööriist, milles oleme püüdnud maksimaalselt järgida meie klientide nägemusi ja soove. Tööriista kasutamine on tehtud maksimaalselt mugavaks. Pakkelindid sisestatakse tööriista korraga, tööriista lindi piirajad korrigeerivad pakkelintide asendit vigade vältimiseks. Operatsioonid käivitatakse 2 lüliti abil ning lõpetatakse automaatselt. SIGNODE SLP võimaldab reguleerida tõmbetugevust või sulgeda pakkelint lõtkuga paisuvate toodete korral. Tööriista kuluvad detailid on kiiresti ja lihtsalt ligipääsetavad. Tööriista kuluvate osade ressurss on minimaalselt 50000 tsüklit esimese hoolduseni. Seade võimaldab tõmbejõudu kuni 5550 N.

Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 13, 16, 19 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,63 mm.

Loe kirjandust  – SLP


SIGNODE SPC on väljatöötatud katmaks kasvavat nõudlust suure võimsusega, pneumaatiliste, lukkudeta sidumise tööriistade järele. Kui mehaanilistes analoogides kasutatakse kolmekordset ühesuunalist lukustust, siis pneumaatilistes seadmetes neljakordset, kusjuures neljas lukk on eelmistega vastupidises suunas. Selline lukustus välistab luku juhusliku avanemise pakendi deformatsiooni korral. SIGNODE SPC on ainus tööriist, milles kasutatakse sellist uudset meetodit, ja on valmistatud vastavuses sae-, ehitusmaterjalide-ja terasetööstuste poolt esitatud kõrgete standarditega. Seade võimaldab tõmbejõudu kuni 7260 N.

Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 19 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,80 mm.

Loe kirjandust  – SPC


SIGNODE SPC 114 on spetsiaalselt rasketööstusele välja töötatud suure võimsusega, statsionaarne pneumaatiline, lukkudeta sidumise tööriist. Seda kasutatakse eelkõige tasapinnaliste toodete pakkimiseks. Tänu lühikesele baasile on võimalik pakkida ka kumerapinnalisi üle 1000 mm läbimõõduga tooteid. Seadmes kasutatakse pakkelindi neljakordset lukku, kusjuures neljas lukk on eelmistega vastupidises suunas. Selline lukustus välistab luku juhusliku avanemise pakendi deformatsiooni korral ning võimaldab tööriista kasutada näiteks terasrullide pakkimisel. Kuna lukuta ühendus on lamedam, välditakse sellega ka juhuslikke toote kahjustusi nende üksteise peale ladustamisel. Tööriista moodul-konstruktsioon võimaldab head juurdepääsu lukustus- ja pingutusmehhanismidele, mis omakorda lihtsustab osade vahetamist ja vähendab hooldusaega. Seade arendab tõmbejõudu kuni 14250 N.

Loe kirjandust  – SPC-114


SPC ja SPC 114 neljakorde lukustusskeem

Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 25, 32 mm, soovitavalt SIGNODE Magnus paksusega kuni 0,80 mm.

Küsi julgelt, konsultant on vabal!