Mehaanilised käsipakkeriistad

SIGNODE PFH ja TH pingutajad mõeldud 16 kuni 32 mm laiusele teras-pakkelindile. Õige tööriista valik sõltub pakendatavast tootest, eelkõige selle kujust – PFH on mõeldud kumera- ja TH tasapinnalistele toodetele. Pakkelint pingutatakse ümber toote selleks sobiva jõuga. Teraslindi sidumiseks kasutatakse eritüübilisi, standardseid lindilukke, mille lukustamiseks kasutatakse vastavalt luku tüübile valitud SRC võiRCD tüüpi lukustustööriista.

Selline lukustusmeetod on kindlaim ning garanteerib toote pakendi koospüsimise ka suurtel mehaanilistel mõjutustel. Protsessi lõpuks lõigatakse lint rullist maha kääridega CU-25 või CU-30. Väikese intensiivsusega pakkemahu korral, kui pakendi omahind täiendava pakkeluku tõttu pole eriti oluline on T-st ja RCD-st koosnev ökonoomne sidumiskomplekt just Teile mõeldud. Nende tööriistade laitmatu kvaliteet ja ressurss lubab neid kasutada paljude aastate jooksul.
Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 13, 16, 19, 25, 32 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,8 mm. Pakkelukud: SIGNODE 58 SPC, 34 SPC, 114P, 114 OF.

SIGNODE SCL on lukkudeta teraslindi siduja uusim versioon. See, vaid 3,1 kilo kaaluv tööriist, on maailma kergeim – iga töömehe unistus. Lindi pingutamine on suure ülekande tõttu väga kiire ja vähe jõudu nõudev. Lintide sidumiseks kasutatakse nukkmehhanismi, mis stantsib pakkelinti lõikehambad ükshaaval eraldi. Nii muutub tööprotsess kergeks ja nauditavaks. Midagi sarnast pole ühelgi meie konkurendil! Tööriista monoliitne alumiiniumvalu-korpus väldib mehhanismi kahjustamist mehaanilistel mõjutustel. Lõikelemendid on valmistatud kõvasulamist, mis garanteerib vähemalt 5-kordse ressursi võrreldes odavate sama tüüpi tööriistadega. Teraslindi pingutusratas ja selle vastus on valmistatud eriterasest. Tööriista tõrgeteta töö on garanteeritud 50000 tsükliks esimese hoolduseni. Kuluvaid osi on sellel tööriistal vaid 4! Kui soovite kujundada perfektset tootmisprotsessi ja peate lugu oma töötajatest – pakkimise operaatoritest, siis on SIGNODE SCL just Teie tootmisele loodud!

Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 13, 16, 19 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,63 mm.

SIGNODE AM ja AH kuuluvad kombineeritud tööriistade klassi. AM on mõeldud kergemate toodete pakkimiseks Apex-pakkelindiga, AH raskete toodete sidumiseks eelkõige Magnus-lintidega. Pakkelindi pingutamine, lukustamine ning läbilõikamine toimub ühe ja sama tööriistaga. Lintide sidumiseks kasutatakse spetsiaalseid kassett-tüüpi pakkelukke. Kassetis on ca 45 Nestack-tüüpi lukku. AM ja AH tööriistu kasutatakse tasapinnaliste, eri suurustega toodete sidumiseks. Nende tööriistade kasutamine tõstab oluliselt pakendamise kiirust ja töömugavust. AM/AH tööriistad on ehituselt lihtsa, kuid vastupidava konstruktsiooniga ning on Teie töövahendiks pakkeoperatsioonidel pika aja jooksul. Kasutatavad materjalid: Pakkelint: laius 13, 16, 19, 25, 32 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,63 mm. Pakkelukud: vastavalt SIGNODE AM – 58, 34 AMP ja SIGNODE AH- 34AHP, 114A

Vaata kõiki Signode käsitööriistu

Küsi julgelt, konsultant on vabal!