Lainepapi tööstus

SIGNODE on turuliidrina tarninud seadmeid lainepapi- tootmise ettevõtetele viimase kolmekümne aasta jooksul. Hetkeks on tööstussektor jõudnud tasemeni, kus efektiivse tootmisprotsessi sünonüümiks on selle täielik automatiseeritus. Inimesi vajatakse masinate ümberseadistamseks, häälestamiseks, kuid enamasti arvete väljakirjutamiseks. Seda suunda on järginud ka SIGNODE. Meie uue põlvkonna kõrge tootlikkusega high-end masinad on eelprogrammeeritavad erinevatele toodetele, nad on juhitavad ühisest tootmise juhtimiskeskusest ning neid on võimalus ühendada kaugmonitooringuks SIGNODE tugikeskusega läbi interneti. SIGNODE tugikeskus töötab 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Traditsioonilistele tootmiskeskkondadele pakume seadmeid alates poolautomaatidest.

SIGNODE BXT3

Signode uue põlvkonna plastiklindi aku-tööriistades BXT3-10, BXT3-16 ja
BXT3-19 on rakendatud palju uusi ja innovaatilisi lahendusi.

Uued tööriistad on :
– palju kiiremad ja lihtsamad käsitleda
– ergonoomilisemad ja kasutajasõbralikumad
– energiasäästlikumad tagades suurema tsükilte arvu laadimise kohta: 200-300 PET lindi sidumist või 300-400 PP lindi sidumist.
– lihtsamad operaatorile kasutada – vähem nuppe, valikud puutetundlikul ekraanil.
– madalamate hoolduskuludega
– varustatud uue põlvkonna keskkonnasõbralike Bosch LiION akude ja kiirlaadijatega. Laadimisaeg 30 min. 50% laadimisaja jooksul on laaditud 75%. LiION akudel puudub mäluefekt, võib laadida ilma eelnvalt tühjaks laadimiseta ka pooltühja akut. Laadimise võib lõpetada igal hetkel. Akude aktiivne jahutus laadimise ajal tagab ohutuse.
– uue kulumiskindla harjadeta alalisvoolu mootriga ülekande mehhanismga
– uue patenteeridud mootori juhtimise loogika blokiga
– 95% ulatuses uuendatud detailide ja sõlmedega
– täielikul välja töötatud ja valmistatud Sveitsis

Signode BXT3-10, BXT3-16 ja BXT3 -19 mudeleid saab kasutada erinevates kasutusreziimides:

Käsireziim – lint pingutatakse seni kuni operaator vajutab pingutamise nuppu. Lint seotakse ja lõigatakse maha vajutusega teisele nupule.
Poolautomaatne reziim– lint pingutatakse kuni operaator vajutab pingutamise nuppu. Pingutamist on võimalik igal hetkel katkestada ja taaskäivitada, et parandada lindide asendit, asetada lindi alla nurgakaitsed või massiivsete objektide korral anda tsükliliste käivitustega lindile maksimaalne pinge. Kui lint saavutab etteantud pingsuse toimub lindi sidumine ja maha lõikamine automaatselt.
Automaatne reziim– operaator asetab pakkelindid ja käivitab tööriista. Lint pingutatakse etteantud pingsuseni, mille järel toimub automaatselt lindi sidumine ja maha lõikamine. Operaator saab kohe peale tööriista käivitamist jätta tööriista läbi viima lintimise tsüklit ning samal ajal valmistada ette lindid järgmiseks sidumiseks. Automaatne reziim võimaldab suurendada tootlikust 2-3 korda

Signode BXT3-10, BXT3-16 ja BXT3 -19 on varustatud SOFT funktisooniga, mille käivitades lülitakse tööriist ümber tööks PP lintidega. Kuna PP lint on PET lindist erinevate omadustega lülitab SOFT funktisoon ümber lindi pingutuse alustamise kiiruse ja lõpliku pingutuse umbes poole võrra. Tööks PP lindiga saab kasutada kõiki ülalkirjeldatud kasutusreziime.

Kõikide linditüüpidel garanteerimesidumise järgselt  sidumiskohas lindi tõmbetugevuse 80% ulatuses. Nagu plastik-pakkelintide jaotuses kirjeldatud töötavad SIGNODE TENAX-pakkelindid kumminööri põhimõttel – tõmbejõu eemaldamisel, olles eelnvalt venitatud 12-15%, püüab pakkelint taastada oma algseisundt hoides tootepaki tiheda. Sama põhimõte toimib ka temperatuuri või niiskuse järskudest kõikumisest tekkivate tootepaki mõõtmete muutumise korral. Soovitame BXT3-10,  BXT 3-16 ja BXT3- 19 kui vajate mobiilset, lukkudeta sidumise tööriista.

Kasutatavad materjalid: polüpropüleen ja polüesterpakkelint: laius 9-12-15-16-19 mm.

Pakume 3 mudelit, mis katavad kogu turu vajaduste skaala täielikult :

BXT 3 – 10 sobib PET ja PP  lintidele 9-13 mm rakendades tõmbetugevust 400-1200N. Tööriist on soblik kergemate aluste , toodete ja pakkide sidumiseks. Komplektis  LiION aku ja kiirlaadija

BXT 3 -16  sobib PET ja PP  lintidele 13-16 mm rakendades tõmbetugevust 400-2500N. Tööriist on soblik kergemate aluste , toodete ja pakkide sidumiseks. Komplektis  LiION aku ja kiirlaadija

BXT 3- 19 on PET ja PP lintidele 16-19 mm ja tõmbetugevusega 400-4000N. Tööriist on sobilk eelkõige suurte ja raskete aluste, pakkide ja toodete sidumiseks. Komplektis  LiION aku ja kiirlaadija

Flaier BXT3

BXT3 tehnilised andmed

vtbrick

SIGNODE VT-16/19 pneumaatilised pakketööriistad on mõeldud eelkõige SIGNODE Tenax 2030, 2040, 2220 ja 2225 pakkelintidele suuregabariidiliste, raskete toodete keskmise intensiivsusega pakkimiseks. Ainult 4,2 kilo kaaluv pakkeriist suudab arendada tõmbejõudu 0 kuni 3600 N, mis võimaldab kasutada kvaliteetsete pakkelintide poolt pakutava ressursi täielikult. Seade töötab rõhul 4,6 kuni 6 baari. Nagu ka eelnevaid VX-seeria tööriistu on ka VT-d väga mugav ja lihtne kasutada nii horisontaal kui ka vertikaalpindadel, kuid on eelvast põlvkonnast kiirem ja töökindlam. Enam pole vaja ka operaatoril tööriista kinni hoida, kuna protsess on automaatne: pingutamise või sidumise lõppedes jääb tööriist seisma ja ootab järgmise operatsiooni käsku. Tööriista juhitakse kahe tööriistal peal paikneva nupu abil. Seadet on lihtne puhastada selle sisemusse sattunud prügist. Tõmbejõudu ja hõõrdekeevituse aega on võimalik reguleerida vastavalt pakkelindi eripärale.
See on tõenäoliselt parim plastiklindi pakketööriist maailmas!

Kasutatavad materjalid: pakkelint: laius 15-16 mm, soovitavalt: polüpropüleenlint SIGNODE Dylastic 935 ja polüesterlint SIGNODE Tenax 2030, 2040, 2220 ja 2225 SIGNODE

Loe kirjandust VT

SIGNODE seadmed lainepapitööstusele

SIGNODE on turuliidrina tarninud seadmeid lainepapi- tootmise ettevõtetele viimase kolmekümne aasta jooksul. Hetkeks on tööstussektor jõudnud tasemeni, kus efektiivse tootmisprotsessi sünonüümiks on selle täielik automatiseeritus. Inimesi vajatakse masinate ümberseadistamseks, häälestamiseks, kuid enamasti arvete väljakirjutamiseks. Seda suunda on järginud ka SIGNODE. Meie uue põlvkonna kõrge tootlikkusega high-end masinad on eelprogrammeeritavad erinevatele toodetele, nad on juhitavad ühisest tootmise juhtimiskeskusest ning neid on võimalus ühendada kaugmonitooringuks SIGNODE tugikeskusega läbi interneti. SIGNODE tugikeskus töötab 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Traditsioonilistele tootmiskeskkondadele pakume seadmeid alates poolautomaatidest.


Spetsiaalselt lainepapitööstusele toodetud pakkimisseadme lihtsaimaks mudeliks on SIGNODE SGP2300. See on poolautomaatne pakkeseade, mis on varustatud täis-laiuselise pneumaatilise pressiga, mis võimaldab avaldada tootepakile kuni 750 N survet saavutamaks maksimaalselt tihedat ja kompaktset tootepakki. Pakkimiseks kasutatakse 5 mm laiust pakkelinti. Kuna tegemist on voogtootmisega, milles mahud on suured ja pidevad, on ka pakkeseadmetele esitatavad nõudmised kõrged.  Kompaktne moodul-sidumispea, milles praktiliselt toimub kogu lindi sidumisprotsess, on mõne minutiga vahetatav ja asendatav varumooduliga. Sidumispeas on vaid 11 liikuvat osa ning see garanteerib stabiilse ja tugeva liitmiku. SIGNODE SGP2300–le pakutakse  raami laiusega 1290 ja kõrgusga 610 mm. Seade on varustatud suurte formaatide hõlpsaks pakkimiseks ümberpaigutatava jalglülitiga.

Vaata täpsemalt SGP2000 seeria masinate kohta

Eelmise pakkeseadme täisautomaatne versioon SIGNODE SGP2340 on otse liimimismasina ja stäkkeri taha paigutatav seade tootmismahule kuni 15000 lehte tunnis. Peale kõikide SIGNODE SGP2300 omaduste ja funktsioonide on SIGNODE SGP2340 funktsionaalsus, kasutusmugavus, tootlikkus ja tootmisprotsessile vastavus viidud maksimumini. Kulumaterjalide laadimine masinasse toimub mugavalt kiirvahetus-lindipooliga, masina laadimine pakkelindiga poolilt on automaatne ja teostatav ühe nupu- vajutusega. Seadmel on automaatne defektse lindi väljalõikamise ja ümberlaadimise süsteem. Takistuse või tõrke korral lõikab seade defektse lindi osa maha, viskab selle masinast välja ning laadib uue raami uuesti. Pakkemasina sisendil ja väljundil asetsevad kiired ja täpselt juhitavad lintkonveierid, tootepaki asendi fotosilmad võimaldavad igale pakendile lisada teise paralleelse pakkelindi. Pakkelindi tõmbetugevus on astmeteta reguleeritav 0-800 N. Seadme töörežiimi visualiseerivad kaugelt jälgitavad indikaatorvalgustid.

Vaata täpsemalt SGP masinate


Väikepakendite sidumise täiustatuim seade on SIGNODE ISB. See on spetsiaalselt lainepapitööstusele välja töötatud täisautomaatne, kõrge tootlikkusega tootmisliini integreeritav pakkeseade. Seade formeerib enne lindiga sidumist stäkkeris formeeritud tootepaki survega paki külgedelt ning pealt. Sellega saavutatakse paki perfektne kuju ja tihedus. Lindiga sidumise operatsioon toimub pakendi liikumisele vastassuunas. Võimalik on valida on ühe või kahe sidumispeaga seadme vahel toodetele laiusega kuni 1300 või 1600 mm. SIGNODE ISB on valminud koostöös meie klientidega kogu maailmast. Selles seadmes kasutatakse klientide poolt määratud funktsionaalsust. Tootlikkus vastab kõige kõrgema tootlusega liimimismasinatele ning peamine – seade on varasemast töökindlam. Seade on äärmiselt vähekapriisne, suure ressursiga ning ei vaja sagedast hooldust. Sidumispea ja konveierite puhastamine suruõhuga on ainus, mida klient peaks aeg-ajalt tegema. Võime täie kindlustundega väita, et SIGNODE ISB –TWIN on ainuke täiuslik ja täisfunktsionaalne spetsiaalselt lainepapitööstusele valmistatud seade maailmas. Selle mõlemad sidumispead on mõeldud väikepakkide sidumiseks kahe paralleelse pakkelindiga üheaegselt, mitte aga ühe lindiga sidumisel varuks oleva sidumispeaga seadmeks. Väikepaki ühe pakkelindiga sidumiseks on meie seadmepargis märgatavalt ökonoomsem, samas täpselt sama kompromissitu SIGNODE ISB–MONO. Tänaseks on suurimad lainepapi tootjad üle maailma soetanud rohkem kui 800 ISB-tüüpi masina, tehes sellest tootmissektori enimmüüdud seadme. Enne, kui langetate lõpliku otsuse selle pikaajalise investeeringu kohta, küsige meilt alati kasutajate referentse. Julgeme eelnevalt kooskõlastades anda kõikide SIGNODE ISB kasutajate kontaktandmed. Peale väikepakkide valmimist jätkavad tooted teekonda lõpptarbijateni, kuid seda juba transpordikindlates kaubaalustele kinnitatud monoliitsetes transpordipakendites.

Loe kirjandust ISB

GCU-NG-2500-0030 (small) GCU-NG-2500-0007 (small)

SIGNODE pakub kaubaaluste sidumiseks pakkelintidega võimsat ja täisautomaatset SIGNODE GCU NG 25000N survejõudu arendava hüdraulilise pressiga varustatud vastavalt kliendi soovidele kohandatud pakkeseadet. Tootealus positsioneeritakse seadmes, pressitakse vastavalt etteantud jõuga kompaktseks, seejärel toimub lintidega kinnitamine. Seadme tootelause positsioneerija võimaldab kaubaalust pöörata 360° ja pakkelintide sidumist omavahel ka ristisuunas. SIGNODE GCU-ga saab kasutada kuni 256 sidumise kombinatsiooni nii paralleelselt kui ka risti asetsevate lintidega. Sellise meetodiga saavutatakse märkimisväärne mahu kahanemine, sellega omakorda transpordi ja laokulude kokkuhoid. Loomaks eeldused dünaamiliseks arenguks koos tööstusharu ettevõtetega, on SIGNODE GCU loodud tootena, mida saab tootmismahtude või tootespetsifikatsioonide muutudes täiendada vastavalt vajadustele. Seepärast kasutatakse seadmes rahvusvaheliste tarnijate poolt valmistatud moodul-komponente, et tagada toodete täiendus- ja kasutuslihtsus.

Peale tootealuste formeerimist ja sidumist lintidega suunduvad need kompaktselt ja korrektselt seotult SIGNODE OCTOPUS kiletamisseadmesse. SIGNODE lipulaev OCTOPUS tootesari on suunatud eelkõige masstootmisega tegelevatele ettevõtetele, kus määravakas on tootmiskiirus, efektiivsus, töökindlus ja muidugi ka ökonoomsus. Selle täisautomaatse, tootmisliini integreeritava seadme tootmismaht on 40-195 tootealust tunnis. Selles seadmes mähitakse pakkekile tootealusele juhtrelsile kinnituva Easyload S-type®-kile eelvenituspea kaudu saavutades sellega märkimisväärse tootlikkuse ja kuni 60% pakkekile kokkuhoiu võrreldes teiste alaloogsete seadmetega. Sellise kile mähkimise meetodiga välditakse tsentrifugaaljõududest tekkivat koormust kaubaalusele ning ka seadme konstruktsioonidele. Kaubaaluse saabudes positsioneeritakse see seadmes, järgneb kileotsa automaatne kinnitamine kaubaalusele ja koheselt pakketsükkel vastavalt eelvalitud programmile. Kiletamise tsükli lõpus toimub automaatne kile rullist mahalõikamine ja kileotsa kuumkleepimine tootealuse külge. Kiletatud kaubaalus sõidab välja, samal ajal saabub seadmesse järgmine alus. Kiletamine toimub minimaalselt 50 mm kõrgusel konveierliinist. Kilega kaetakse üle poole kaubaaluse enda kõrgusest ning sellega saavutatakse tihe, stabiilne ja 100% ilmastikukindel pakend. Kui vajate tootealusele ilmastikukindlust aluse pealt, on võimalik tellida OCTOPUS BTS või SFTS mudel, millel on automaatne ülemise kattekile söötja. Pakume seadet kuni 2800 mm diameetriga kaubaalustele.  Octopus valmib  Haloila tehases Soomes, mis võimaldab luua väga paindliku ja professionaalse klienditoe sellele tootesarjale.

Küsi julgelt, konsultant on vabal!