Octopus kiletamise masinad

Octopus_rgb_blue without background

SIGNODE lipulaev OCTOPUS-tootesari on suunatud eelkõige ettevõtetele, kus määravakas on tootmiskiirus, efektiivsus, töökindlus ja muidugi ka ökonoomsus. Selle täisautomaatse, tootmisliini integreeritava seadme tootmismaht on 40-195 tootealust tunnis. Seadmes mähitakse pakkekile tootealusele juhtrelsile kinnituva EASYLOAD S-Type®-kile eelvenituspea kaudu.

S-Type 2

S-type 1

Sellega saavutatakse märkimisväärne tootlikkuse kasv ja kuni 60% pakkekile kokkuhoid võrreldes konkureerivate analoogsete seadmetega. Sellise kile mähkimise meetodiga välditakse tsentrifugaaljõududest tekkivat koormust kaubaalusele ning ka seadme konstruktsioonidele. Kaubaaluse saabudes toimub selle positsioneerimine seadmes, järgneb kileotsa automaatne kinnitamine kaubaalusele ja koheselt pakketsükkel vastavalt eelvalitud programmile. Kiletamise tsükli lõpus toimub automaatne kile rullist mahalõikamine ja kileotsa kuumkleepimine tootealuse külge. Kiletatud kaubaalus sõidab välja, samal ajal saabub seadmesse järgmine alus. Kiletamine toimub minimaalselt 50 mm kõrgusel konveierliinist. Kilega kaetakse üle poole kaubaaluse enda kõrgusest ning saavutatakse tihe, stabiilne ja 100% ilmastikukindel pakend.

Pealiskile 2 Pelaiskile

Octopus võimaldab erinevad alused kiletada optimaalselt ehk vastavalt teie või tellija nõudmistele.  Euroopas on oluline minimiseerida pakendi hulka samas teie kaugemad kliendid vajavad tugevat pakendit, et kaup jõuaks tervena kohale. Kui vajate tootealusele ilmastikukindlust aluse pealt, on võimalik tellida OCTOPUS TS või FTS mudel, millel on automaatne ülemise kattekile söötja. Võimalik on pakkuda seadet kaubaalustele diameetriga kuni 2800 mm. Aluse kõrgus võib olla kuni 3000mm.

Octopus kiletaja juhtimine on lihtne – see toimub OctoFace puutetundliku paneeli kaudu. Selle kuvatakse kõik seadistatavad parameetrid samuti seadme olek -roheline aken tähendab, et kõik on korras, punase korral teavitab ekraan probleemist ja kuvab selle täpse põhjuse ning asukoha.

Screen2 Screen 1

Screen3

 

 

 

 

Octopus kiletajatele on võimalus tellida mitmeid vajalikke lisaomadusi:

Roping 1Roping ehk nööritamise lisaseadmega on võimalik moodustada 500 mm laiusest kilest 10 mm laiune tugev kilenöör, millega seotakse tooted kaubaaulusega. Nööri kasutamine tõstab kogu kaubaaluse transpordi stabiilsust, võimaladab vähendada mähkimiseks kasutatava kile hulka kaubaaluse kesk ja ülaosas ning väldib kile rebenemist korduvatel laadimistel. Väga soovitav raskete kauba aluste korral.

Flexi Rope ehk muutuv nöör– lisaseadmega on võimalik moodustada 500 mm laiusest kilest 10 -300 mm laiune servadest tugevdatud kile riba. Sellega on võimalik tõsta aluse  transpordi stabiilsust  tugevdades kaubaaluse erinevaid osasid. Kiiret jahutamist vajavate toodetele samuti kastide, siltide kondensatsioonist tingitud kahjustuste vältimiseks.  Soovitav puu ja juurviljade , samuti piimatoodete  alustele. 

Nurgakaitsed Nurgakaiste 2

Octopus nurgakaitse automaadid panevad nurgakaitsed aluse kõikdesse servadesse pakkekile alla. See tõstab oluliselt aluse stabiilsust ja transporditavust

Haloila_rgb without backroundseadmeid toodetakse Soomes.

Rohkem teavet kõikide HALOILA seadmete kohta

 

Haloila Octopus S series with steady loadHaloila Octopus_T200_product_image

Küsi julgelt, konsultant on vabal!