Automaatsed laadijad

Dan Palletiseri MK6 kaubaaluse automaatne laadimismasin võimaldab laadida kuni 25 pakki ehk moodustada kuni kaks kaubaaluse kihti minutis.

Toote pakid, karbid jms. pakitakse kilesse Kallfass kiletamisseadmetes või Signode lintimisseadmes ja söödetakse laadijasse sisendkonveierit mööda kitsam või laiem külg ees. Tooted pööratakse õigesse asendisse ja moodustatakse kaubaaluse kiht vastavalt etteantud kujundile. Kihtide kujundeid on erinevatele toodetele ja aluse tüüpidele võimalik kujundada ja salvestada kümneid. Masin tihendab kihi neljast küljest, vajadusel asetab moodustatud kihi peale vahelehe ja asetab kihi kaubaalusele.
15-20 tühja 1/4 EUR, 1/2 EUR, EUR või FIN alust on ootel aluste etteandjas. Tühi alus antakse ette kohe kui masinas olev alus on laaditud ja laadimispositisoon vabanenud.
Täislaaditud alus sõidab Haloila Octopus Compact kiletmis masinasse.

Vaata MK3A2 laadurit

Vaata MK6A2 laadurit

Automaatne laadimismasin Mk3

Dan Palletiseri MK3 kaubaaluse automaatne laadimismasin võimaldab laadida 45 pakki minutis ehk moodustada kuni kolm kaubaaluse kihti minutis.
Valmistakse nii madalaid kui kõrgeid MK3 laadureid. Kõrges laaduris on laadimisplaat statsionaarne ja kaubaalus liigub laaditava kihi alla. Madalates laadijates on alus statsionaarne ja laaditav kiht liigub kaubaaluse peale.
Toote pakid, karbid jms. pakitakse kilesse Kallfass kiletamis-seadmetes või Signode lintimismasinas ja söödetakse laadijasse sisendkonveierit mööda kitsam või laiem külg ees. Tooted pööratakse õigesse asendisse ja moodustatakse kaubaaluse kiht vastavalt etteantud kujundile. Kihtide kujundeid on erinevatele toodetele ja aluse tüüpidele võimalik kujundada ja salvestada kümneid. Masin tihendab kihi neljast küljest, vajadusel asetab moodustatud kihi peale vahelehe ja asetab kihi kaubaalusele.
15-20 tühja 1/4 EUR, 1/2 EUR, EUR või FIN alust on ootel aluste etteandjas. Tühi alus antakse ette kohe kui masinas olev alus on laaditud ja laadimispositisoon vabanenud.
Täislaaditud alus sõidab Haloila Octopus Compact kiletmis-masinasse.

Küsi julgelt, konsultant on vabal!