Meist

Quadri Grupi AS on 1994 aastal asutatud ettevõte.
Meie põhitegevuseks on tööstuslike pakkeseadmete ja muude liini lõpu tehnoloogiliste seadmete, grupeerijate, multipakkide kasti- ja kilepakkijate, aluste laadimisrobotite, aluste kiletamise seadmete, pakke tööriistade ja kõigi juurde kuuluvate abinõude, materjalide ja varuosade müük ning hooldus Balti riikides.

Meie strateegilisteks partneriteks
Meie strateegilisteks partneriteks on Signode Industrial Group, Mima, M.Haloila OY, Tawi, Orgapack, Böhl, Robotika Kogler, Strapex, Robot MultiProject, Kallfass, Bila-Dan Palletiser ja Transpak.

Quadri Grupi AS näeb, end osana Balti riikide tööstusmaastikul ning osaleb koos erinevates tööstusharudes tegutsevate ettevõtetega nende tootmisprotsesside väljatöötamisel, parendamises ja igapäevases haldamises.
Me soovime olla oma klientide ja partnerite silmis kõrgelt hinnatud oma professionaalsuse, paindlikkuse ja efektiivsuse poolest ja pakkuda head tootlust ka omanikele.

Quadri Grupi AS missiooniks on innovaatiliste, tehniliselt täiuslike tööstuslike pakketehnoloogiate ja kvaliteetsete, ökonoomsete, keskkonnasäästlike pakkematerjalide evitamine Balti riikide tööstusettevõtetes.

Quadri Grupi AS pakub professionaalset, konkurentsivõimelist ja dünaamiliselt arenevat teenindust oma klientidele, austab oma töötajaid, koostöö partnereid, konkurente ja seadusi.

Quadri Grupi AS eesmärgiks on:

  • Pakkuda kliendile tehniliselt parimaid ja paindlikke tehnoloogilisi lahendusi toodangu lõppkäsitlusel, mis tagaksid selle säilimise kogu logistilise protsessi jooksul valmistoodete laost lõpptarbijani.
  • Klientide toodangu omahinna optimeerimine läbi innovaatilise, säästliku ja kvaliteetse pakendi, tagada meile usaldatud tootmislõigu tõrgeteta töö ööpäeva ringselt.
  • Areneda koos Balti riikide töötleva tööstusega ning anda panus selle konkurentsivõimele. kujundada läbi esindatavate kaubamärkide “hea pakendi” standard kaasates selleks parimat saadaolevat oskusteavet.
  • Saada parimaks tööstuslikke pakketehnoloogiaid ja erialast oskusteavet pakkuvaks ja teenindavaks ettevõtteks
    Balti riikides.

Me soovime, et meie kliendid ei jätaks oma tähelepanekuid meie teenindus valmidusest enese teada ning nõuaksid meilt aktiivselt järjest paremaid ja mugavamaid lahendusi!

Küsi julgelt, konsultant on vabal!